šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - černý

Kód: 1359
Značka: Champion
13 990 Kč
Skladem - do dvou dnů

Kvalitní odšťavňovač s otočným nožem, který zpracovává ovoce a zeleninu.

Získal ocenění „Nejlepší koupě v luxusní třídě”.. (Independent, září 2004)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šnekový odšťavňovač Champion Juicer 2000+

Odšťavňovač Champion 2000+ je světově proslulý, výkonný a robustní odšťavňovač, který si své jméno skutečně zaslouží. Rychle a pohodlně zpracovává běžné ovoce a zeleninu a díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.
 

K tomuto přístroji lze dokoupit mlýnek na obilí, pomocí kterého můžete umlít čerstvou mouku
 

Silný motor pohání rotační nůž na hřídeli zakončený tlakovou spirálou rychlostí 1425 otáček za minutu. Zvyšováním tlaku v hlavním dílu odšťavňovací komory proniká šťáva nerezovým sítem a současně jsou jemně rozemleté vylisované zbytky neustále vytlačovány přední komorou ven. Jako odšťavňovač se lépe hodí na tvrdou zeleninu a ovoce

Pomocí záslepky, která je součástí základní výbavy dokáže Champion vyrobit ořechová másla, kaše, povidla, zmrzlinu, omáčky, krémy nebo ledovou tříšť. Přístroj lze využít i jako struhadlo, takže mrkvový salát nebo brambory na "bramborák" jsou připraveny během chvilky. S použitím hrubého síta (není součástí dodávky) je možné zvýšit výtěžnost a snadněji odšťavňovat rybíz, maliny, angrešt a další plody s malými pecičkami.
Pouze u listové zeleniny a obilné trávy je na místě využít jiný přístroj (šnekové nebo dvouhřídelové odšťavňovače) nebo alespoň listy kombinovat například s mrkví.

Všechny části šnekového odšťavňovače Champion jsou vyrobeny ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli, neovlivňující potraviny.
 

Rychlostí odšťavňování se Champion téměř může srovnávat s odstředivými odšťavňovači a současně díky důkladnému rozmělnění a vylisování ovoce a zeleniny připraví fresh juice plnější chuti a s delší trvanlivostí. Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin a díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná. Za léta spolehlivé služby se investice do tohoto pomocníka mnohonásobně vyplatí.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

Odšťavňovač Champion nabízíme v barvách bílá, černá.
 

VHODNÝ NA:
hruška, jablko, ananas, mrkev, ředkev...
 

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

 

NÁŠ TIP: 

Meruňka, hruška, mandarinka
Další lahodná směs betakarotenu  a antioxidantů k zahnání zimních neduhů.

Přísady:
4 meruňky, 1 hruška, 2 mandarinky

Postup: 
Meruňky vypeckujte, odstopkujte hrušku, mandarinky oloupejte, vše odšťavněte a šťávy smíchejte ve sklenici.
 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.