Combo fit G21 mixér, sušička, odšťavňovač, white

Kód: 1632
Značka: G21
4 489 Kč
Skladem

G21 Combo Fit aneb 3 kroky ke zdravému životnímu stylu. Ve fitness světě znamená kombo sled kroků, které na sebe navazují, doplňují se a dohromady dávají dokonalý ideální celek. A přesně takový je Combo Fit G21 – mixér, odšťavňovač a sušička potravin se zvýhodněnou cenou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cena tria Combo Fit je o 1 299 Kč nižší než při pořizování jednotlivých produktů výhodného setu samostatně. Jejich přínos je zase mnohem vyšší, protože se vzájemně doplňují. Vedou vás ve světě fitness a zdravého životního stylu, navíc se díky promyšlenému a atraktivnímu spojení schopnosti každého dílu sestavy ztrojnásobí. 

Vitamínová šťáva, zdravé smoothie a ultimátní sušená energie

  • Každodenní náloží vitamínů ve sklenici posílí odšťavňovač G21 Emotion vaši imunitu a připraví organismus na boj s chřipkou a dalšími virovými nemocemi. 
  • Čerstvě namixované smoothie s vlákninou z mixéru G21 Baby Smoothie je ideální svačinka pro všední dny, protein dodá sílu po náročném tréninku. 
  • Nasušené maso ze sušičky G21 Paradiso Cube vás posílí při lyžovačce i na obtížném výstupu, zelenina nahradí slané chipsy a ovoce zažene chuť na nezdravé sladkosti. 

Combo Fit – kombo pro single i pro celou rodinu

Výhodou sestavy G21 Combo Fit je její univerzálnost. 

Ať už žijete jako single nebo v páru bez dětí, máte své dny naplněny spoustou aktivit a baví vás vaše studium, práce, sport, koníčky – Combo Fit je set, který se postará o základní věci, související s jídlem a zdravým životním stylem. Přitom je kompaktní, nezabírá místo navíc a jeho pořizovací cena je víc než výhodná. 

Celou trojici využijete i při běžném domácím vaření pro celou rodinu. Mixér nebo odšťavňovač vám zjednoduší práci s přípravou polévek a omáček, pest nebo dětských pyré. Můžete zkoušet nové dezerty a návštěvám nabízet originální drinky. Sušička vás bude zásobovat ovocnými i zeleninovými chipsy, müsli tyčinkami, sušeným ovocem a zeleninou k dlouhodobému uskladnění, houbami i bylinkami k mimosezónnímu vaření. 

Jeden za všechny…

G21 Baby Smoothie

Mixér s nadstandardním výkonem 1 200 W ve své třídě. Díky speciálně broušeným nožům nebo tlačítku Ice Crush připraví nejen smoothie nebo pyré, ale i ledovou tříšť, AutoClean se zase postará o správné vyčištění. Ke kompaktnímu mixéru dostanete skleněnou nádobu 1,8 l i pěchovadlo, které jinak u mixérů v této kategorii v základní výbavě nebývá.

Blender G21 Baby smoothie

G21 Paradiso Cube

Kompaktní sušička s digitálním ovládáním, časovačem a automatickým vypnutím. Na 6 sušících platech můžete sušit ovoce i zeleninu, houby, bylinky nebo maso. Sušené ovoce nebo zeleninu ze sušičky G21 Paradiso Cube při správném uskladnění vydrží i rok, používat je můžete buď sušené nebo rehydratované, což jim navrátí plnou barvu, chuť i čerstvou vůni.

Sušička G21 paradiso Cube

G21 Emotion

Často nazývaný i “specialista na citrusy” je vertikální šnekový odšťavňovač s nadprůměrně velkým vkládacím otvorem 7,5 cm. Většinu ovoce i zeleniny díky tomu při odšťavňování nemusíte zdlouhavě krájet. Od ostatních odšťavňovačů se navíc liší i speciálním způsobem odšťavňování – takzvaným pomalým odšťavňováním. Díky tomu zachová ve šťávě největší množství vitamínů, enzymů a zdravých látek.

Odšťavňovač G21 Emotion

Váhání je zbytečné, výhody tria G21 Combo Fit jsou jasné

  • ušetříte 1 299 Kč 
  • pořídíte si spolehlivé a kvalitní produkty v prvotřídním provedení
  • získáte kompletní kombo pro zdravý životní styl 
  • v ceně dostanete kompletní příslušenství
  • Combo Fit využijete každý den
  • doprava výhodného komba je zdarma