Vakuový mixér Kuvings SV-500 stříbrný

Kód: 1383
18 890 Kč
Skladem - do dvou dnů

Kuvings – vysokorychlostní tichý vakuový mixér pro zdravější život. Nový koncept mixéru s integrovanou funkcí odsávání vzduchu, která brání oxidaci surovin a zachovává maximum výživných látek. Díky ochrannému krytu je hluk z mixéru minimální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuový mixér Kuvings představuje technologickou inovaci, která změní váš život!

Nový koncept mixéru s integrovanou funkcí odsávání vzduchu, která při vysokorychlostním mixování zabraňuje oxidaci surovin a umožňuje zachování maximálního množství výživných látek. Inovativní řešení současně výrazně snižuje hlučnost, která je u takto výkonných mixérů vždy vysoká. Užijte si komfortní mixování s živými barvami, které neblednou, čerstvější chutí a jemnou vlákninou. Vše díky vakuové technologii Kuvings!
 

Desatero výhod vakuového mixéru Kuvings SV-500  
(A jedna extra vychytávka navíc!) 

 1. Funkce mixování bez přístupu vzduchu
 2. Vysokorychlostní motor (32.000 otáček / min)
 3. Tiché mixování díky protihlukovému krytu
 4. Intuitivní ovládání jedním tlačítkem
 5. Umělá inteligence automatického mixování
 6. Ekologická BPA Free mixovací nádoba z Tritanu
 7. Bezpečnostní prvky pro ochranu obsluhy
 8. Ochrana motoru proti přetížení
 9. Pěchovadlo pro dokonalé zpracování tuhých směsí
 10. Aktivní chlazení motoru vzduchem
 11. Extra příslušenství - vakuová nádoba 

Toto jsou přednosti nového vakuového mixéru Kuvings. Během klasického mixování dochází k oxidaci ingrediencí (ovoce a zeleniny) prostřednictvím intenzivního kontaktu se vzduchem. Mixování potravin ve vakuu výrazně snižuje jejich oxidaci, prodlužuje trvanlivost a zlepšuje chuť i čerstvost výsledné šťávy. Navíc, pokud šťáva obsahuje méně vzduchových bublin (pěny), konzistence je homogenní a téměř nedochází k postupné separaci vrstev výsledného mixu.

 

Lepší chuť a pomalejší oxidace - kouzlo vakua

Vakuum odpovídající tlaku 250 hPa nabízí optimální podmínky pro ochranu ingrediencí před oxidací (okysličováním) a ztrátou zdraví prospěšných látek, které přirozeně obsahují. Zároveň umocní chuť všech složek čerstvých surovin.
 

Silný a výkonný motor s umělou inteligencí

Komerční univerzální motor při maximální rychlosti 32, 000 otáček za minutu účinně mixuje všechny suroviny včetně potravin bohatých na vlákninu - listovou zeleninu, tvrdé plody i mražené ovoce. Díky vysokému výkonu a kroutícímu momentu motoru z nich vytvoří tekutinu s dokonale jemnou a krémovou konzistencí. Senzory vyhodnocují průběh mixování a automaticky nastavují rychlost i čas.


Tiché mixování

Hluk, který vzniká při vysokorychlostním mixování je účinně redukován pomocí protihlukového krytu. Ve srovnání s běžnými mixéry se jedná o naprosto inovativní metodu snižování úrovně hluku.
 

 

Přednosti vakuového mixéru Kuvings SV-500


Intuitivní a pohodlný systém tlačítek
Díky klasickému a jednoduchému designu, který se opírá o ovládací menu tvořené ikonami, je použití přístroje velice jednoduché. Otočné tlačítko slouží k manuálnímu nastavení 2.000 až 20.000 otáček za minutu. Díky tomu můžete ingredience rozmixovat na požadovanou velikost částic. 
 

Funkce automatického mixování pomocí umělé inteligence
Funkce automatického mixování samočinně zastaví mixér, jakmile jsou ingredience rozmixovány na ideální konzistenci. Senzory snímají změnu odporu a viskozity surovin v průběhu mixování a nastavují optimální počet otáček za minutu i čas mixování.
 

Mixovací nože s 3D pohybem
Nožová jednotka s kaleným ostřím složená ze šesti čepelí umožňuje díky trojdimenzionální rotaci dokonalé mixování. 

 

Ekologická BPA Free nádoba z tritanu (neobsahuje Bisfenol A)
Ekologicky šetrná dokonale průhledná nádoba mixéru umožňuje detailně sledovat proces zpracování surovin. Mixování je díky tomu také mnohem zábavnější.
 

Konstrukce s bezpečnostní pojistkou
Bezpečnostní senzor rozpozná, zda je vakuová nádoba nasazena na přístroj správně. V opačném případě neumožní zapnutí. V okamžiku, kdy nádoba perfektně sedí na svém místě, aktivují se LED kontrolky a zvuková signalizace.
 

Protihlukový kryt
Speciální snadno odnímatelný protihlukový kryt výrazně snižuje hlasitost mixování i odsávání vzduchu. Redukci hluku a vibrací během mixování také napomáhají gumové nožky na spodní straně přístroje.
 

Dvojitý systém odtékání pro ochranu motoru
V případě, že z důvodu přeplnění surovinami náhodou přeteče tekutina z nádoby, konstrukce je bezpečně navržena tak, aby zamezila cizím látkám v kontaktu s motorem. Dvojí odtokový systém bezpečně odvede veškerou tekutinu.
 

Senzor ochrany motoru
Ochranný senzor bezpečně brání přehřátí vysokorychlostního výkonného motoru. Navíc však z důvodu bezpečnosti rovněž automaticky zablokuje mixér při přetížení surovinami.
 

Luxusní design
Minimalistický design, který je perfektně sladěn barvou přístroje, evokuje vjem jednoduchosti a propracovanosti. Vakuový mixér Kuvings se perfektně hodí ke všem kuchyňským interiérům.
 
 

 

Výhody vakua


1) Uchovejte čerstvost díky vakuu

Suroviny uchované ve vakuu si mnohem déle uchovají svoji čerstvost. Pokud ovoce a zelenina nepřichází do kontaktu se vzduchem, proces oxidace může být značně pomalejší. Z toho důvodu jsou suroviny nejvíce uchovávané a přepravované ve vakuovém prostředí. Doba trvanlivosti se tím výrazně prodlouží. 
 
Bežné skladování VS vakuové skladování:
 


2) Zlepšete kvalitu rozmixovaných surovin a smoothies

Během klasického mixování dochází k oxidaci ingrediencí (ovoce a zeleniny) prostřednictvím intenzivního kontaktu se vzduchem. Mixování potravin ve vakuu výrazně snižuje jejich oxidaci, prodlužuje trvanlivost a zlepšuje chuť i čerstvost výsledné šťávy. Navíc, pokud šťáva obsahuje méně vzduchových bublin (pěny), konzistence je homogenní a téměř nedochází k postupné separaci vrstev výsledného mixu.
 
Běžné mixování VS Mixování ve vakuu:


 


3) Čerstvé živiny

Mixování ve vakuovém prostředí zvyšuje hodnotu prospěšných živin. Vitamíny a fytochemikálie, rostlinné nutrienty, mohou být v procesu mixování lehce zničeny oxidací. Díky vakuovému prostředí je však můžete téměř beze ztrát zkonzumovat.

 

Součástí balení je:

 • motorová základna
 • nádoba na tekuté suroviny 
 • pěchovadlo k nádobě
 • protihlukový kryt
 • vakuová nádoba
 • český návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.5 kg