Lis na ovoce Ceado SL 98

Kód: 1487
Značka: Ceado
17 190 Kč
cca 2 týdny

Citrusovač osvědčené konstrukce s pákovým přítlakem na rotační kužel.
Lis na ovoce Ceado odšťavňuje velmi efektivně všechny druhy citrusových plodů. Nyní kniha od Dr. Normana W. Walkera ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lis na ovoce Ceado SL98 je další špičkový citrusovač z dílny italských designérů a výrobců profesionálního gastronomického vybavení. Citrusovač osvědčené konstrukce s pákovým přítlakem na rotační kužel je vybaven ventilátorově chlazeným asynchronním motorem s tepelnou pojistkou. Za opět nižší cenu nabízí vyšší spolehlivost a preciznější provedení.


Elegantní masivní vzhled a jednoduché ovládání jsou výrazné rysy lisu na citrusy Ceado SL98. Princip lisování opět kombinuje tlak rotujícího kužele s odstředivou silou a je zárukou výborné výtěžnosti a kvality šťávy. Lisovací kužel se sítkem je na rozdíl od konkurence z kvalitní nerez oceli.

Lisovací rameno a trn umožňují zpracovat celou škálu citrusů (malé limetky, citróny, mandarinky, pomeranče, velké grapefruity). Výkonný motor vždy zajistí maximální výtěžnost čerstvé šťávy z pomeranče a dalších citrusových plodů bohaté na vitamín C. Stačí jen například plod pomeranče rozkrojit na polovinu, přiložit na vrchol odšťavňovacího kužele a přitlačit víko. Sklopení víka automaticky spustí rotaci a polovina pomeranče se během několika vteřin beze zbytku odšťavní. Pro snadné umístění plodu má kužel na vrcholu kovový trn. Omezení kontaktu pomeranče s rukou je výhodou pro méně zkušenou a začínající obsluhu a minimalizuje riziko poranění při styku s rotujícím kuželem. Polovina pomeranče při odšťavňování díky konstrukci víka neprokluzuje a celá operace je mimořádně snadná. Velmi jednoduché je také čištění a mytí přístroje.
 

Díky jedinečnému designu a velmi tichému chodu motoru se Ceado SL98 brzy stane Vaším nejoblíbenějším přístrojem v kuchyni, ať již doma nebo v restauraci, kavárně či baru.
 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si šťávy připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.
 
Nápoj na hubnutí s grepem (300 kJ)
Účinky - Grep rozhýbe látkovou výměnu.
Postup - Nápoj si připravíš z 200 ml grepové šťávy, 100 ml zeleného čaje a s kouskem rozmixovaného zázvoru. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Citrusovače a pákové lisy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.5 kg
Rozměry: 20 x 23 x 35 cm
Otáčky/min.: 1400
Způsob odšťavňování: rotační kužel se sítkem
Barva: stříbrná ( leštěná slitina)
Příkon : 300 W